Mithra Cave Hotel

Göreme, Kapadokya, Nevşehir

Përshkrim

Duke ofruar një eksperiencë unike pushimesh në Goreme, Mithra Cave Hotel fton mysafirët e tij për një qëndrim të paharrueshëm. Në dhomat e hotelit; Janë në dispozicion pajisje të tilla si TV me ekran të sheshtë, akses në internet pa tel, tharëse flokësh, minibar, aparat kafeje-çaji, tualetin dhe tavolinë pune.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Tarracë
  • Pastrim ditor
  • Kondicioner
  • Biçikleta me qira

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: