Mukarnas Pera Hotel

Taksim , İstanbul Avrupa Yakası, İstanbul

Përshkrim

Hoteli Mukarnas Pera ndodhet pranë rrugës Istiklal, gjëja e parë që të vjen ndërmend kur përmendet Taksim. Të vendosura në Taksim, dhomat e hotelit tonë janë projektuar me detajet më të mira në mendje për komoditetin tuaj dhe janë të dekoruara me shije me ngjyra të buta. Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV LCD, WIFI falas, sistem ngrohje/ftohje dhe minibar. Në mëngjes, në dhomën tonë elegante të mëngjesit të vendosur në katin -1 të hotelit tonë, ne kemi një shërbim mëngjesi me shuplakë të hapur që u pëlqen të gjitha shijeve. Fitnesi, sauna dhe xhakuzi në seksionin e spa të hotelit tonë janë krijuar për t’ju relaksuar gjatë gjithë ditës. Pikat e preferuara të interesit pranë Hotel Mukarnas Pera përfshijnë Pallatin Dolmabahçe, Kullën Galata, Muzeun e Artit Modern të Stambollit dhe Qendrën e Konventave dhe Ekspozitave të Stambollit. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ataturk i Stambollit, 15 km nga prona.

Përfshirë/Përjashtuar

  • WiFi falas
  • dhoma familjare
  • Aeroporti Sabiha Gokcen 31.23 km
  • Aeroporti Ataturk i Stambollit, 15 km larg

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: