My Ella Bodrum Resort & Spa

Turgutreis, Bodrum, Muğla

Përshkrim

Duke mirëpritur mysafirët e tij në Gjirin Mandalinci të Turgutreis, My Ella Bodrum Resort & Spa ofron mundësinë për të shijuar detin unik të Bodrumit në maksimum me vendndodhjen e tij buzë detit. Prona, e cila ka një plazh privat, ka edhe pishina të brendshme dhe të jashtme. Mysafirët mund të shijojnë banja dielli në shezllonet e diellit si në plazhin privat ashtu edhe në zonën e pishinës së jashtme.
Janë menduar shumë ambiente për komoditetin e mysafirëve në dhomat komode të objektit. My Ella Bodrum Resort & Spa ofron gjithashtu një menu të veçantë për mysafirët e saj, përveç restorantit kryesor që ofron shije të dalluara. Mund të gjeni mundësinë për t’u freskuar dhe për t’u çliruar nga lodhja në qendrën SPA të pajisur mirë të objektit dhe mund të qëndroni në formë gjatë pushimeve tuaja në palestër.
Objekti synon t’i bëjë mysafirët të shijojnë çdo moment të pushimeve të tyre me shfaqje të ndryshme çdo natë. Objekti, i cili shquhet me kopshtin e tij të gjerë, plazhin e gjatë, arkitekturën e gjerë dhe relaksuese dhe mirëkuptimin e shërbimit të nivelit të lartë, hap dyert e një pushimi të paharrueshëm në Bodrum.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Tarracë
  • Pastrim ditor
  • Ndodhet 50 km nga Aeroporti Milas-Bodrum.
  • Restorant

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: