Mylome Luxury Hotel & Resort

Okurcalar Mah. Şarburun cd no: 12, 07410 Okurcalar, Turkey

Përshkrim

Mylome Luxury Hotel Resort, i cili tërheq vëmendjen me gjirin e tij privat, plazhin dhe skelën e madhe, si dhe pishinat e jashtme, bën ndryshimin me dhomat e tij të notit që hapen drejt pishinave me pamje nga pamja e Mesdheut. Objekti, i cili të bën përshtypje me dhomat e tij elegante dhe komode; ofron privilegje të veçanta për muajin e mjaltit.

Objekti u ofron miqve të tij, të cilët duan të kalojnë një pushim të paharrueshëm të shoqëruar nga deti dhe dielli i Mesdheut, me një plazh me flamur blu, pishina madhështore dhe aquapark mundësi për të rritur dhe fëmijë.

Objekti, i cili shërben pije dhe ushqime të shijshme gjatë gjithë ditës, si dhe ushqime të shijshme në shuplakë të hapur për mysafirët e tij, ofron shërbim me 5 restorante të veçanta a la carte për ata që janë të interesuar për shije nga kuzhinat e ndryshme.

Për të ftuarit e vegjël në objekt, i cili i jep përparësi argëtimit të gjithë familjes; Ofrohet shesh lojërash, bufe për fëmijë, pishinë e jashtme për fëmijë, shërbim babysitter dhe mini club për fëmijët e moshës 4-12 vjeç.

Në zonën SPA dhe Wellness, e cila hap dyert për mysafirët që duan të rinovojnë trupin dhe mendjen e tyre gjatë pushimeve; Ofrohen banjo turke, sauna, dhoma me avull, kujdes për lëkurën dhe trupin, manikyr, pedikyr dhe masazh. Për mysafirët që ëndërrojnë për një pushim të këndshëm në Alanya në dimër, pishina e brendshme e ngrohur hyn në lojë periodikisht.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Pishinë të hapur noti
  • Breg plazhit
  • Zonë plazhi privat
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: