Nirvana Dolce Vita

Tekirova, Kemer, Antalya

Përshkrim

E vendosur në Tekirova, një nga pikat turistike të Antalias, Nirvana Dolce Vita duket si një parajsë e fshehur në natyrë me vendndodhjen e saj buzë detit dhe plazhin 1 km të gjatë. Objekti shquhet me stilin e tij të rinovuar dhe konceptin e shërbimit të pakufizuar. Në pronë ka një plazh familjar falas.

Duke ofruar mundësinë për t’u ndërthurur me natyrën e mrekullueshme të Mesdheut, Nirvana Dolce Vita premton një eksperiencë pushimesh luksoze dhe plot argëtim. Objekti ofron një ambient komod akomodimi në dhomat e tij të dekoruara me detaje klasike dhe moderne. Në objekt ka një mega aquapark për argëtimin e fëmijëve dhe të rriturve. Mysafirët që kërkojnë më shumë argëtim mund të marrin pjesë në ngjarje të ndryshme, shfaqje nate dhe ngjarje karaoke në pronë.

Mysafirët që duan të rinovohen dhe freskohen në zonën SPA të Nirvana Dolce Vita mund të përfitojnë nga objekte të tilla si banjo turke, sauna, dhoma me avull, pishinë e brendshme dhe shërbim masazhi. Mysafirët mund të shijojnë shije të ndryshme në restorantet me shuplakë të hapur ose restorantet a la carte.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Zonë plazhi privat
  • Pishinë
  • Spa qende
  • Qendër fitnesi

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: