Nirvana Mediterranean Excellence

Beldibi Çifteçeşmeler, Başkomutan No:141, Atatürk Cd., 07400 Göynük/Kemer/Antalya, 07985 Beldibi, Turkey

Përshkrim

E vendosur në Beldibi, *Nirvana Mediterranean Excellence – Ultra All Inclusive* me 5 yje është vendosur midis Detit Mesdhe dhe maleve Toros në terrene të mëdha mes natyrës së bukur. Ajo ofron një plazh privat me gurë të thyer me rërë 900 metra të gjatë, 3 bankina duke përfshirë një skelë private VIP, 14 pishina me rrëshqitje uji dhe objekte të gjera spa.

Akomodimi luksoz në Eco-friendly *Nirvana Mediterranean Excellence – Ultra All Inclusive* vjen me ajër të kondicionuar dhe një minibar. WiFi falas është në dispozicion në të gjithë ambientet. Çdo njësi përmban një kuti të depozitave të sigurisë, një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një zonë të shtrojë.

Mysafirët mund të shijojnë një gamë të gjerë të pjatave dhe pijeve të kuzhinës turke dhe ndërkombëtare në opsionet e shumta të ngrënies së hotelit, duke përfshirë restorantin kryesor të shuplakës, barin e pishinës, klubin e plazhit, pastiçerinë dhe bar-rostiçeri.

Pas një stërvitje në palestër, ju mund të pushoni me një banjë turke ose në saunë pa pagesë. Objektet Spa dhe shërbimet e masazhit ofrohen gjithashtu me një shtesë. Objektet e tjera të ofruara përfshijnë stafin argëtues, një klub nate/DJ dhe objekte për sporte ujore.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: