Orange County Kemer

Kemer Merkez, Kemer, Antalya

Përshkrim

Duke sjellë arkitekturën holandeze në Kemer, një nga qendrat më argëtuese të pushimeve në Antalia, Orange County Kemer – Adult Only +18 tërheq vëmendjen jo vetëm me arkitekturën e saj, por edhe me cilësinë e shërbimit dhe stafin përkatës. E vendosur në breg të detit, prona u ofron miqve të saj mundësinë për të shijuar detin me detin e saj me flamur blu.

Sistemi Ultra All Inclusive është ridizajnuar në mënyrë që të gjeni çdo detaj që kërkoni. Në vitin 2023, Orange County Kemer do të fillojë konceptin e tij të ri si Adult Only +18. Në këtë koncept, ku pranohen vetëm +18 të ftuar, synohet më shumë argëtim dhe animacion.
Do të shihni një Orange County Kemer Adult Only +18 krejtësisht të ndryshëm me shuplakën e tij të rinovuar dhe shijet botërore.
Ne po vijmë me një koncept tjetër, duke shpresuar se do t’ju pëlqejnë disa nga risitë tona strukturore. Si hotel për festa dhe vetëm për të rritur, qëllimi ynë është të jemi në top 5 në botë.
Bëhuni gati për surpriza…

Nëse dëshirojnë, mysafirët mund të përfitojnë nga lehtësitë e objektit si dhoma me avull, sauna, banjo turke, palestër dhe trajtime masazhi.

Ka një dhomë takimi në vend.

Në Orange County Kemer, ofrohet shërbimi i marrjes me qira të makinave për mysafirët që kanë nevojë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Spa
  • Plazhi Privat
  • Skelë dhe Pishinë
  • Fitness

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: