Orange County Belek

Belek Boğazkent, Belek, Antalya

Përshkrim

Ju keni të drejtë për një zbritje Genius në Orange County Belek – Family Concept! Për të kursyer në këtë pronë, gjithçka që duhet të bëni është të identifikoheni.
I vendosur pranë plazhit të tij privat në Belek, ky hotel luksoz përmban një pishinë të brendshme me 3 rrëshqitje uji, një spa dhe WiFi falas. Dhomat e ndritshme dhe të bollshme ofrojnë TV satelitor dhe ajër të kondicionuar.
Çdo dhomë është e pajisur me orendi bashkëkohore dhe banjo moderne me rroba banjo dhe pantofla. Disa kanë zona ndenjëse me divane dhe pëlhura të pasura.
Në sezonin e ngrohtë, Orange County Resort Hotel Belek hap pishinën e tij të madhe, të jashtme me rrëshqitje uji. Në banjë, mysafirët mund të pushojnë me një masazh të plotë të trupit, në vaskë të nxehtë ose në saunë. Një bankë e të akuzuarve prej druri është në dispozicion në plazh.
Orange County Resort Hotel Belek përmban një sërë sportesh duke përfshirë volejboll plazhi dhe tenis. Për më të rinjtë ka një pishinë për fëmijë dhe një shesh lojrash. Hoteli ka edhe mini klub për moshat 4-12.
Orange County Resort Hotel Belek ofron një sërë opsionesh ngrënieje duke përfshirë një restorant à la carte. Snacks dhe pije freskuese ofrohen në bar pranë pishinës.
Hoteli ndodhet vetëm 500 m nga qendra e Bogazkent-Serik. Free Parking është në dispozicion në faqen.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 4 pishina
  • Aktivitete për fëmijë (për fëmijë/familje)
  • Shezllone / karrige plazhi
  • Internet falas me shpejtësi të lartë (WiFi)

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: