Otium Park Ayaz Aqua Beach Hotel

Asarlik Mevkii Metin Akman Sok No 4 Gumbet

Përshkrim

Hotel Otium Park Ayaz Aqua Beach, i vendosur në Gumbet, Bodrum, adresa e argëtimit gjatë pushimeve, mirëpret mysafirët e tij në një distancë në këmbë nga deti.
Në dhomat e Hotel Otium Park Ayaz Aqua Beach; ajer te kondicionuar, transmetim televiziv dhe satelitor. Parkim privat falas dhe recepsion 24-orësh janë ndër objektet e tjera të pronës.
Lojëra të tilla si pingpong dhe bilardo në këndin e lojërave e bëjnë pushimin e të ftuarve më të këndshëm.
Pishina e hapur, e pajisur me shezllone dielli dhe cadra dielli, i lejon mysafirët të shijojnë ujin dhe diellin në maksimum.
Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen si shuplakë e hapur. Mëngjesi i përgatitur me perime të freskëta dhe produkte natyrale çdo mëngjes i ndihmon mysafirët të fillojnë një ditë të shëndetshme.
në Bodrum; Aktivitete të ndryshme si kanoe, turne me varkë dhe zhytje kryhen.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Tarracë
  • Ndodhet 35 km nga Aeroporti Muğla Milas.
  • 600 m në qendër të Gumbet
  • Restorant

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: