Parkim Ayaz Hotel​

Ayaz Cad. No:22, 48000 Gümbet, Turkey

Përshkrim

Hotel Parkim Ayaz, i cili ka një zonë plazhi privat, mirëpret mysafirët e tij në zonën Gumbet të Bodrumit. Shezllonet dhe çadrat në plazh u ofrohen pa pagesë mysafirëve të objektit.

Objekti, i cili është në këmbë larg nga deti, ka një kopsht të harlisur. Zonat e ulur në kopsht lejojnë mysafirët të pushojnë në një atmosferë të qetë.

Në dhomat e objektit me ballkone të pajisura me mobilje komode; Ka kondicioner, minibar, TV dhe transmetim satelitor. Interneti me valë dhe recepsioni 24 orë janë ndër lehtësitë e tjera që ofron objekti.

Në rajonin e Gumbet; Aktivitete të tilla si kanoe, turne me varkë, rrëshqitje në ajër dhe zhytje janë kryer.

Si alternativë ndaj plazhit, ka 3 pishina të hapura noti për të rritur të rrethuara me shezllone dhe cadra dielli. Pishina ka një seksion të veçantë për fëmijët dhe një rrëshqitje. Ka gjithsej 2 pishina për mysafirë fëmijë.

Lojëra të tilla si bilardo, pingpong dhe shigjeta në shesh lojërash u ofrojnë mysafirëve mundësinë për t’u argëtuar.

Mëngjesi i përgatitur me perime dhe fruta të freskëta shërbehet si një shuplakë e hapur. Në drekë dhe darkë mysafirëve u ofrohen shijet e dalluara të kuzhinës turke. Shumë kafene dhe restorante janë brenda ecin distanca të pronës.

Qendra e fitnesit shërben gjatë gjithë ditës për mysafirët që duan të merren me sport. Trajtimet me sauna, hamami dhe masazh u japin të ftuarve mundësinë për t’u rinovuar dhe relaksuar.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Bar
  • Plazhi Privat
  • Spa
  • Pishine

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: