Pemar Beach Resort

Orensehir Mevki Tepealti Manavgat Merkez, Manavgat

Përshkrim

E vendosur në Manavgat, 21 km nga Green Canyon, Pemar Beach Resort përmban një restorant, parkim privat falas, një palestër dhe një bar. Me një recepsion 24-orësh, ky resort ka edhe një park ujor. Hoteli ka një kopsht dhe një tarracë.
Dhomat e hotelit kanë një ballkon. Çdo dhomë në Pemar Beach Resort ka ajër të kondicionuar dhe një TV me ekran të sheshtë.
Ju mund të gëzojnë një mëngjes shuplakë në pronë.
Me një sauna, Pemar Beach Resort ofron strehim me 5 yje.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Plazhi Privat
  • Pishine
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: