Perre Delta Hotel Resort & Spa

Okurcalar Mahallesi Alpaslan Türkeş Bulvarı No:281 Alanya Antalya

Përshkrim

Zhytuni në një nga 2 pishinat e hapura ose shijoni pajisje të tjera rekreative, duke përfshirë fusha tenisi në natyrë dhe një rrëshqitje uji. Veçoritë shtesë në këtë hotel përfshijnë akses falas në internet pa tel, shërbime portiere dhe dyqane dhuratash/stenda gazetash. Ky hotel është gjithëpërfshirës. Çmimet përfshijnë ushqimet dhe pijet në objektet e ngrënies në vend. Mund të aplikohen tarifa për ngrënien në disa restorante, darka dhe gatime speciale, disa pije dhe pajisje të tjera. Merrni një kafshatë për të ngrënë në një nga restorantet e shumta të hotelit, të cilat përfshijnë 2 restorante dhe një kafene/kafe. Relaksohuni me një pije freskuese nga bari pranë pishinës ose një nga 3 baret/lounget. Një mëngjes i plotë falas shërbehet çdo ditë nga ora 7:00 deri në 10:00. Pajisjet e veçuara përfshijnë shërbimet e pastrimit kimik/lavanderi, një recepsion 24-orësh dhe ruajtjen e bagazheve. Po planifikoni një ngjarje në Alanya? Ky hotel ka objekte me përmasa 2691 metra katrorë (250 metra katrorë), duke përfshirë hapësirën e konferencave.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: