Perre La Mer Hotel Resort & Spa

Goynuk Mah., Ahu Unal Aysal Cad. No:35, Goynuk, Kemer 07985 Türkiye

Përshkrim

Perre La Mer Hotel Resort & Spa është një hotel miqësor për familjet që ofron ajër të kondicionuar dhe minibar në dhoma, dhe është e lehtë të qëndrosh i lidhur gjatë qëndrimit tënd pasi u ofrohet akses në internet vizitorëve.

Plus, mysafirët mund të shijojnë një pishinë dhe një restorant në vend, të cilat e kanë bërë këtë një zgjedhje të njohur në mesin e udhëtarëve që vizitojnë Goynuk. Për mysafirët me një automjet, është në dispozicion parkim falas.

Nëse ju pëlqejnë shtëpitë e biftekëve, Perre La Mer Hotel Resort & Spa ndodhet në mënyrë të përshtatshme pranë Forellenhof Goynuk Fish & Steak House.

Nëse jeni duke kërkuar gjëra për të bërë, mund të shikoni kanionin Goynuk, i cili është një kanion i njohur në mesin e turistëve.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Zonë plazhi privat
  • Pishinë
  • Qendër fitnesi me palestër
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: