Premist Hotels Taksim

İstanbul Avrupa Yakası, Beyoğlu, İstanbul

Përshkrim

E vendosur në rrugën e famshme Istiklal në zonën e Taksimit, Premist Hotels Taksim ofron akomodim modern, të qetë dhe komod.

Dhomat me ajër të kondicionuar në Premist Hotels Taksim vijnë me një gardërobë, TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, minibar dhe një kazan elektrik. Disa dhoma kanë gjithashtu një ballkon.

Hoteli ofron shërbimin e mëngjesit në restorant në vend dhe akses WiFi falas është në dispozicion në të gjithë pronën.

Stafi miqësor i hotelit është në shërbimin tuaj gjatë gjithë kohës.

Ju do të gjeni galeri arti, muze, dyqane dhe atraksione historike në zonën përreth në një distancë në këmbë. Muzeu Madame Tussauds është vetëm 200 metra larg, ndërsa Qendra Tregtare Demiroren është 240 metra nga Premist Hotels Taksim. Muzeu i Pafajësisë dhe Muzeu Orhan Kemal janë 650 metra larg. Kulla e famshme Galata është 1.3 km nga prona.

Aeroporti Ataturk është 25 km larg dhe stacioni publik i anijes në aeroport është 5 minuta në këmbë nga ky hotel.

Përfshirë/Përjashtuar

  • restorant
  • WiFi falas
  • dhoma familjare
  • ashensori

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: