Queens Park Göynük

Göynük, Kemer, Antalya

Përshkrim

Queens Park Göynük, i vendosur në vendpushimin e qetë dhe paqësor të Antalisë, Göynük, ofron shërbim me konceptin Ultra All Inclusive. Objekti ka plazhin e tij privat të përzier me rërë-guralecë. Shezllonet dhe çadrat në plazh u jepen mysafirëve pa pagesë.
Në dhomat komode të objektit, të cilat janë të dizajnuara me një kuptim modern; kondicioner, kasafortë, ballkon, televizor dhe transmetim satelitor. Parkim privat falas, ruajtje për bagazhe, recepsion 24 orë, lavanderi dhe pastrim kimik janë ndër lehtësitë e tjera që ofron objekti.
Çdo mëngjes, një mëngjes i hapur me shuplakë i përbërë nga perime të freskëta, produkte natyrale dhe pije të nxehta dhe të ftohta u shërbehet mysafirëve. Shije të ndryshme nga kuzhina turke dhe ajo botërore përgatiten me përpikëri nga mjeshtrat e kuzhinës për drekë dhe darkë. Gjatë ditës mysafirëve u shërbehen ëmbëlsira dhe petullat.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: