Raymar Resort & Aqua

Side, Manavgat, Antalya

Përshkrim

I dalluar me zonën e tij të plazhit privat pak hapa larg detit në Manavgat, Raymar Resort & Aqua u ofron miqve të tij të të gjitha moshave një atmosferë të këndshme takimi me detin dhe diellin, me pishinën e tij të jashtme dhe pishinën e fëmijëve.

Raymar Resort & Aqua u ofron miqve të tij një përzgjedhje të pasur të kuzhinës me ushqime dhe ushqime të shijshme, si dhe pije freskuese gjatë gjithë ditës. Edhe restorantet a la carte, të cilat ofrojnë shije të veçanta nga kuzhinat e ndryshme, e kthejnë festën në një festë shijesh.

Objekti që premton pushime të këndshme në Manavgat me qendrën e tij SPA të pajisur me privilegje si banjë turke, pishinë të brendshme, zonë relaksi, masazh, kujdes për lëkurën, sauna, banjë me avull, shatërvan bore dhe qendër fitnesi; Ai spikat me ambientet e tij argëtuese si disko dhe amfiteatri, si dhe një dhomë takimesh dhe akses në internet pa tel.

E vendosur 30 km nga qendra Side, 35 km nga qendra e Alanya, 89 km nga Aeroporti i Antalias dhe 99 km nga qendra e qytetit të Antalias, prona pret mysafirët e saj në Manavgat, Örenşehir.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • Fitness
  • Bar
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: