Regnum Carya

Kadriye Bölgesi,Üç Kum Tepesi Mevki

Përshkrim

Duke bashkuar një natyrë unike me shërbime speciale në Belek, destinacioni i preferuar i Antalias për pushime, Regnum Carya u premton miqve të saj pushime plot privilegje.
Objekti me plazhin me rërë dhe skelë 320 m të gjatë; hap dyert e një pushimi ku mund të shijoni detin, rërën dhe diellin në maksimum. Përveç një tarracë të madhe dielli dhe pishina të jashtme, objekti ka një pishinë të brendshme për ata që duan të shijojnë notin gjatë gjithë ditës.
Përveç restorantit kryesor, i cili ofron një shuplakë të pasur të hapur, ka 7 restorante a la carte që shërbejnë shije të veçanta nga kuzhina botërore. Përveç kësaj, shërbimi vazhdon gjatë gjithë ditës në snack corners dhe bare shik me koncepte të ndryshme.
Mini klubi i resortit ofron shumë aktivitete rekreative për fëmijët dhe adoleshentët e moshës 4-17 vjeç. Përveç aktiviteteve të rezervuara për grupmosha të caktuara, në mini klub organizohen edhe lojëra edukative dhe gara.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 6 pishina
  • 10 restorante të ndryshme
  • restorante à la carte
  • zonë plazhi privat

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: