Richmond İstanbul

İstanbul Avrupa Yakası, Beyoğlu, İstanbul

Përshkrim

E vendosur në rrugën Istiklal, një nga pikat më të njohura në Stamboll, Richmond Istanbul ofron një mjedis të rehatshëm për qëndrime të orientuara drejt biznesit dhe kohës së lirë me pamjen e tij unike dhe qasjen e shërbimit miqësor. Në njërën anë të objektit, ndodhet rajoni bohem dhe i gjallë Pera, ku arti dhe shija marrin jetë me historinë e tij mijëravjeçare, dhe nga ana tjetër, një pamje e përjetshme që shtrihet në gadishullin historik dhe Bririn e Artë. Duke ofruar shërbim me 103 dhoma me pamje nga rruga Istiklal, prona ofron një avantazh për mysafirët e saj me vendndodhjen e saj. rr. Kisha Antuan, Kulla e Galatas dhe tuneli janë disa hapa nga prona. Xhamia Blu, Pazari i Madh dhe Pallati Topkapi, të cilat janë ndër vendet për t’u vizituar në Stamboll, janë pak me makinë nga prona. I vendosur afër qendrave të rëndësishme të biznesit të qytetit, Richmond Istanbul është 30 minuta nga Aeroporti Atatürk dhe 100 metra nga stacioni i metrosë Şişhane.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Recepsion 24-orësh
  • Fitness
  • Bar
  • Teras

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: