Royal Alhambra Palace

Colakli Mevkii Manavgat Antalya, 07620 Side, Turkey

Përshkrim

Të gjitha dhomat në Pallatin Royal Alhambra vijnë me orendi moderne. Ata të gjithë kanë dysheme të shtruara me qilim dhe kuti të depozitave. Disa dhoma ofrojnë pamje panoramike të detit.

Restoranti kryesor shërben mëngjes, drekë dhe darkë me shuplakë. Ju gjithashtu mund të provoni shije të ndryshme në pastiçeri (që shërbejnë ëmbëlsira dhe pasta të freskëta), tenda turke (që shërben pasta tradicionale turke), restorant snack dhe bar dhe kënde ushqimore. Baret në holl, plazh dhe pishinë shërbejnë pije freskuese.

Objektet e spa përfshijnë një banjë turke, sauna dhe dhomë fitnesi; mund të ofrohen shërbime masazhi. Ju mund të luani një lojë me shigjeta, pingpong dhe breshëri plazhi në Pallatin Royal Alhambra. Ekziston edhe një mini klub për fëmijë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 2 pishina
  • Bar
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: