Royal Asarlik Beach Hotel

Përshkrim

Ky hotel ndodhet në një plazh të relaksuar për lehtësinë tuaj të menjëhershme, me një shëtitje të shkurtër deri në shërbimet kryesore, aktivitetet dhe jetën e natës të Bodrumit.
Royal Asarlik Hotel është një vend i shkëlqyer për t’u çlodhur me kombinimin e tij të vendndodhjes së mirë dhe argëtimit. Hoteli ka ekipin e tij argëtues që organizon aktivitete ditore dhe netë tematike 7 ditë në javë.
Gjatë verës, Hotel Royal Asarlik ka një restorant kryesor në tarracë, restorant a la carte, bar në pishinë, bar në tarracë dhe lobi bar të hapur për mysafirët. Një shesh lojërash për fëmijë ofrohet gjithashtu.
Hotel Royal Asarlik është i mrekullueshëm për pushime në plazh dhe ju mund të përjetoni një sërë sportesh ujore dhe aktivitete në natyrë në bregdet. Jeta e natës në Bodrum është gjithashtu shumë e gjallë, me baret dhe klubet më të afërta në këmbë.
WiFi falas është i aksesueshëm në zonën e hollit. Ekziston edhe një dhomë kompjuteri me pagesë shtesë

Përfshirë/Përjashtuar

  • zonë plazhi privat
  • dhoma familjare
  • 2 pishina
  • Milas-Bodrum Aeroporti është 39 km nga prona
× Kontakto: