Royal Dragon Hotel

Side, Manavgat, Antalya

Përshkrim

I vendosur në Evrenseki, qyteti i Antalias i njohur për natyrën e tij madhështore, Royal Dragon Hotel u ofron miqve të tij pushime të paharrueshme. Objekti me plazhin e vet; Cadrat dhe shezllonet e diellit janë lënë për t’u përdorur nga mysafirët pa pagesë.

Në dhomat moderne dhe komode të objektit; Ka kondicioner, minibar, ballkon, televizor dhe transmetim satelitor. Parkim privat falas, recepsion 24 orë, lobi, lavanderi, pastrim kimik dhe ruajtje bagazhesh janë ndër objektet e tjera të pronës.

Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen si shuplakë e hapur me opsione të pasura. Ka restorante a la carte që shërbejnë kuzhinën e peshkut, italiane, turke dhe të Lindjes së Largët.

Trajtimet me sauna, hamami dhe masazh u ofrojnë mysafirëve mundësinë për t’u çlodhur dhe rinovuar si fizikisht ashtu edhe mendërisht. Si alternativë ndaj detit, objekti ka pishina të jashtme. Mysafirët që duan të nxihen mund të përdorin shezllonet rreth pishinës sipas dëshirës.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • fitnesst
  • Spa
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: