Royal Seginus

Check-in date +Check-in date Check-out date +Check-out date 2 adults · 0 children · 1 room I'm travelling for work Search Show on map Info & prices Facilities House rules The fine print Guest reviews (147) Reserve We Price Match Hotel Beachfront · Private beach Royal Seginus Lara Turizm Center, 07230 Antalya

Përshkrim

Duke ofruar mundësinë për të përjetuar argëtim së bashku me shërbim cilësor dhe një atmosferë luksoze, Royal Seginus u ofron miqve të tij pushime unike me vendndodhjen e tij duke përqafuar detin e pastër të Larës. Duke u dalluar me vendndodhjen e tij pranë plazhit më të bukur të Antalias, plazhin e saj të gjatë, detin e pastër dhe pishinën e madhe të jashtme, objekti është i famshëm për akuaparqet e tij që shërbejnë të rriturit dhe fëmijët. Deti i objektit, i cili në vende është i cekët, shtron bazat që mysafirët e të gjitha moshave të shijojnë detin rehat. Prona gjithashtu ofron shërbim transferimi në plazhin e vet.
Royal Seginus ofron argëtim të shkëlqyeshëm me akuaparkun e tij gjigant dhe rrëshqitjet emocionuese. Përveç objekteve argëtuese dhe sportive si aquapark, park zbavitës, amfiteatër, step, gjimnastikë dhe gjimnastikë, volejboll plazhi, qendra SPA, gjimnastikë uji, qendër fitnesi, fushë tenisi, pastrim kimik, lavanderi, disko, mjek, makina me qira, lojë dhomë, internet kafe Ajo i shton rehati pushimeve të mysafirëve të saj me shërbime të tilla si sallë takimesh, qendër biznesi dhe internet wireless.
Në qendrën SPA të pajisur plotësisht të objektit; Ofrohen banjo turke, sauna, dhoma me avull, dhoma relaksi, trajtime speciale, kujdes për lëkurën, kujdes për trupin dhe shërbime masazhi. Dhomat elegante dhe luksoze të objektit kanë një dizajn të ngrohtë, dhe ka detaje që ofrojnë rehati përtej nevojave dhe pritshmërive të mysafirëve.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • Pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: