Royal Garden Beach Hotel

Gücuoğlu Sokak No:5/A Konaklı Mahallesi, Konakli, Alanya

Përshkrim

Royal Garden Beach Hotel ofron pishina të brendshme dhe të jashtme me rrëshqitje, si dhe një palestër dhe Wi-Fi falas në vende publike. Objektet Spa janë në dispozicion me një shtesë.
Dhomat e dekoruara në mënyrë elegante në Select Hotel Royal Garden vijnë me pamje nga deti dhe pishina. Çdo njësi me ajër të kondicionuar përfshin një kasafortë, TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore dhe një minibar.
3 restorantet kryesore, Royal, Candle dhe Sofra, u ofrojnë mysafirëve një zgjedhje midis kuzhinave të ndryshme në çdo vakt, dhe pesë baret dhe kafenetë e përhapura në të gjithë territorin ofrojnë shumë mundësi për të pirë dhe për të ngrënë meze gjatë gjithë ditës.
Ekipi profesional i animacionit dhe aktivitetet e ndryshme do t’ju argëtojnë gjatë gjithë ditës dhe mbrëmjes. Banjo turke, sauna dhe masazh ofrohen gjithashtu me një shtesë.
Free Parking në vend është në dispozicion. Qendra e qytetit të Alanya shtrihet 14 km nga prona.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: