Salmakis Resort & Spa

Bardakcı Koyu, Salmakis Cd. No:7, Bodrum

Përshkrim

Gjetja e një vendpushimi ideal për familjet në Bodrum City nuk duhet të jetë e vështirë. Mirë se vini në Salmakis Resort Bodrum, një opsion i mirë për udhëtarët si ju.
Duke pasur parasysh afërsinë e pikave të njohura, si Mullinjtë e erës (0,2 mi) dhe Osmanli Tersanesi Sanat Galerisi (0,5 mi), mysafirët e Salmakis Resort Bodrum mund të përjetojnë lehtësisht disa nga atraksionet më të njohura të qytetit të Bodrumit.
Vizitorëve u ofrohet akses falas në internet, dhe dhomat në Salmakis Beach Resort ofrojnë TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar dhe minibar.
Gjatë qëndrimit tuaj, përfitoni nga disa nga lehtësitë e ofruara, duke përfshirë një tavolinë para 24 orë, shërbim në dhomë dhe një portier. Vizitorët e Salmakis Resort Bodrum janë gjithashtu të mirëpritur të shijojnë një pishinë dhe mëngjes falas, të vendosura në vend. Për udhëtarët që vijnë me makinë, ofrohet parkim falas.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Parkim falas
  • Plazhi Privat
  • Pishine
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: