Samara Hotel

Torba, Bodrum, Muğla

Përshkrim

Hoteli Samara, i cili ofron një përvojë të paharrueshme pushimesh për mysafirët e tij në zonën Torba të Bodrumit, ka dhoma të rinovuara dhe hapësira të hapura, një plazh privat ku mund të shijoni diellin në maksimum, pishina të brendshme dhe të jashtme, aktivitete të pasura sportive dhe animacion, restorante. qe e kthen ushqimin ne nje kenaqesi krejt tjeter, nje shendetesor dhe nje restorant miqësor, ju pret me stafin miqësor.
Prona, e cila magjeps mysafirët e saj me vendndodhjen e saj buzë detit, ju ndihmon të kaloni momente argëtuese gjatë pushimeve tuaja. Ju mund të shijoni detin, diellin dhe rërën me plazhin e tij privat me rërë, dhe mund të argëtoheni dhe të pushoni në pishinat e brendshme dhe të jashtme.
Mund të hani ushqime të shijshme në restorantin a la carte, restorantin në natyrë dhe restorantin e brendshëm në objekt dhe ta filloni ditën me një mëngjes të këndshëm në mëngjes. Mund të largoni të gjithë lodhjen e vitit dhe të freskoheni duke përfituar nga shërbimet e masazhit në objekt.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Ndodhet 8 km nga Bodrum
  • Plazhi Privat
  • Objekti buzë plazhit ka një plazh dhe platformë me rërë 300 m të gjatë
  • 27 km nga Aeroporti Milas

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: