Sarpedor Boutique Hotel & Spa​

Torba Mah. Herodot Bulvari No:9 Bodrum, 48400 Torba, Turkey

Përshkrim

promovimi i përgjithshëm
Në atmosferën natyrore të Gjirit Torba, i rrethuar nga bougainvillea, pisha dhe pemë ulliri, prona ofron një atmosferë pushimi si një përrallë. Mund të jetë një opsion ideal për pushime romantike me ambientet e tij, plazhin privat dhe pamjen unike të perëndimit të diellit.

Shumë detaje janë konsideruar në emër të komoditetit në të gjitha dhomat e hotelit, i cili është i dekoruar në linja moderne me një fllad balinez dhe shërben me 32 dhoma dhe suita, të gjitha me pamje nga deti dhe ballkone të mëdha.

Do të nisni një udhëtim unik me shije në hotel, i cili ka një kuzhinë shumë të pasur, në restorante ku mund të gjeni shije të dalluara nga kuzhinat turke dhe botërore, si dhe në bar ku mund të kaloni një kohë të këndshme.

Përveç vendndodhjes, atmosferës natyrale dhe komoditetit, trajtimet e masazhit të ofruara në qendrën SPA të objektit janë ndër shërbimet që mund të zgjidhni për t’u ndjerë mirë, rinovuar dhe gjetur qetësi gjatë pushimeve tuaja.

Objekti; Ndodhet 10 km nga qendra e qytetit të Bodrumit dhe 50 m nga automjetet e transportit publik.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi
  • Spa
  • Pishine
  • Plazhi Privat

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: