Scylax Family Club

Mahmutlar Mah. D-400 Karayolu Ustu Blv. Azaros Otel Sitesi B Blok 201/A-B, Kargicak, Alanya

Përshkrim

E vendosur në Alanya, Scylax Family Club është në lagjen argëtuese dhe në një plazh privat. Ujëvara Dimcay dhe limani i Alanyas ia vlen të kontrollohen nëse një aktivitet është në rendin e ditës, ndërsa ata që dëshirojnë të përjetojnë bukurinë natyrore të zonës mund të eksplorojnë Dimcay dhe Kleopatra Beach. Udhëtimi me fëmijët? Mos humbisni Alanya Aquapark.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: