Seaden Sea Planet Resort & Spa

Sahil Küme Evleri No:11/1 Merkez Mahallesi, Kızılot, Manavgat 07600 Türkiye

Përshkrim

Pas një dite të lodhshme, të gjithë kërkojnë një jastëk për të mbështetur kokën. Sea Planet Resort & Spa, një nga hotelet e Manavgat, është një opsion shumë i përshtatshëm për pushim dhe rinovim.

Falë Wi-Fi falas, të ftuarit mund të lidhen me internetin. Sea Planet Resort & Spa ofron gjithashtu pajisje në dhomë si televizorë me ekran të sheshtë, frigoriferë dhe minibar.

Gjatë qëndrimit tuaj, ju mund të shijoni shërbime të tilla si recepsioni 24-orësh, portier dhe treg. Mysafirët e Sea Planet Resort & Spa mund të shijojnë gjithashtu pishinën në vend dhe mëngjesin falas. Parkim falas është në dispozicion për mysafirët që vijnë me makinë.

Gjithashtu, mos harroni të ndaleni në muzetë historikë si Muzeu i Qytetit Manavgat gjatë udhëtimit tuaj.

Sea Planet Resort & Spa do ta bëjë udhëtimin tuaj në Manavgat të paharrueshëm.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Spa
  • Pishine
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: