Selectum Family Side

Side, Manavgat, Antalya

Përshkrim

Ky resort me 5 yje në Antalia është 200 metra nga Deti Mesdhe. Resorti përmban një park ujor, spa, kinema dhe 8 restorante. Wi-Fi dhe parkimi janë falas.
Silence Beach Resort ofron dhoma të ndritshme dhe të ajrosura me dysheme qeramike ose të shtruar me qilim. Dhomat kanë një ballkon të gjerë dhe TV satelitor. Banjo private janë të pajisura me tualetin.
Restorantet e resortit shërbejnë një shumëllojshmëri shijesh, duke përfshirë kuzhinën italiane dhe meksikane dhe ushqim deti. Mysafirët mund të darkojnë brenda ose jashtë. 11 baret në vend shërbejnë ushqime të lehta dhe kokteje ekzotike. Pas një vakt të shijshëm, të ftuarit mund të shikojnë shfaqje të drejtpërdrejta nga ekipi argëtues i hotelit.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 75 km nga Aeroporti i Antalias
  • Plazhi Privat
  • 1030 dhoma
  • Objekti i ndërtuar në një sipërfaqe prej 112.000 m²

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: