Sentido Bellazure

Akyarlar, Bodrum, Muğla

Përshkrim

Me pamje nga gjiri i qetë i Akyarlar, Sentido Bellazure ofron dhoma me ajër të kondicionuar me një ballkon privat. Hoteli ofron një zonë plazhi privat në Gjirin Akyarlar i cili është 120 metra larg.

Dhomat në Sentido Bellazure shfaqin një brendshme moderne të dekoruar me mobilje prej druri të lehta. Të gjitha dhomat kanë një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Ofrohet gjithashtu konfigurim për kafe dhe çaj.

Mysafir mund të pushojnë në kopshtin përreth.

Sentido Bellazure është 200 metra nga porti i Akyarlar dhe deti Egje. Bodrum është 23 km larg. Parkim privat falas është në dispozicion në vend

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • Qendër fitnesi me palestë
  • Pishinë të hapur noti
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: