Senza The Inn Resort & Spa

Turkler Turizm Merkezi Alanya, 07490 Avsallar

Përshkrim

Vetëm pak metra nga deti, The Inn Resort Hotel përmban një qendër spa dhe Wellness, pishinë të hapur dhe rrëshqitje uji. Plazhi privat i hotelit me guralecë është vetëm disa hapa larg.
Dhomat moderne në The Inn Resort janë të dekoruara me shije dhe ofrojnë një atmosferë të ngrohtë. Të gjitha dhomat kanë TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar dhe ballkon. Pa pagesë Wi-Fi është dhënë gjithashtu.
Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen në një shuplakë të hapur në restorantin kryesor. Restoranti Istanbulue, nga ana tjetër, shërben një menu à la carte të pjatave otomane. Ju gjithashtu mund të shijoni ushqim deti në Ocean Beach Restaurant. Lobby Lounge Bar ofron një shumëllojshmëri të pijeve alkoolike dhe joalkoolike vendase dhe të importuara.
Objektet e spa përfshijnë një pishinë të brendshme të ndezur me sauna, banjë turke, masazhe dhe vaskë të nxehtë. Një fushë tenisi dhe një palestër janë gjithashtu në dispozicion në faqen.

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Qendra e qytetit të Alanya është rreth 15 km larg. Aeroporti i Antalias është 105 km nga hoteli.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Pishinë të hapur noti
  • Dhoma familjare
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: