Sherwood Dreams Resort

Belek Boğazkent, Belek, Antalya

Përshkrim

Sherwood Dreams Resort Boğazkent, një nga objektet më të sigurta në rajonin e Boğazkent, hap dyert e një pushimi të rehatshëm për mysafirët e tij.
E vendosur buzë detit, prona ka një plazh privat. Në objektin, i cili gjithashtu ka një pishinë të hapur dhe një tarracë dielli, një festë pret mysafirët e saj, ku ata do të përjetojnë atmosferën e mrekullueshme të Mesdheut. Dhomat e objektit, të cilat kanë një dizajn elegant dhe modern, ofrojnë një eksperiencë të këndshme gjatë pushimeve tuaja.
Përveç restorantit kryesor ku janë ngritur bufe të pasura të hapura, në objekt ka edhe restorante a la carte për ata që duan të provojnë shije të ndryshme.
Premtimi për një festë argëtuese si për çiftet ashtu edhe për familjet; Ka një mini klub për fëmijë, një mini disko, një pishinë të hapur dhe një park argëtimi që shërben në orë të caktuara.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Objekti i ngritur në një sipërfaqe prej 23.000 m²
  • 3 restorante à la carte
  • Qendër fitnesi me palestër / sallë stërvitjeje
  • Zonë e brendshme për lojëra për fëmijë

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: