Sianji Well Being Resort

Objekti është i ndërtuar në një sipërfaqe prej 40,000 m².

Përshkrim

Sianji Well-Being Resort ndodhet në Turgutreis, Bodrum. Objekti me plazhin dhe skelën e vet private; Ajo ofron shezlongë, çadra dhe peshqir falas për mysafirët e saj.
Në dhomat e objektit të dekoruara në mënyrë moderne me pamje të mrekullueshme nga deti; Ka TV, transmetim satelitor, kasafortë, xhakuzi, kondicioner, internet wireless dhe minibar. Objektet e tjera të ofruara nga objekti përfshijnë; Ka një parking privat, lavanderi, pastrim kimik, pritje 24-orëshe dhe sallë takimesh.
Qendër SPA, banjo turke, sauna, dhoma me avull dhe trajtime masazhi; Shërben për mysafirët që duan të pushojnë dhe të pushojnë dhe të heqin qafe stresin. Pishinat e jashtme të rrethuara me shezllone dhe cadra dielli u lejojnë mysafirëve të shijojnë ujin dhe diellin në maksimum.
Në objekt ka një palestër për ata që duan të merren me sport, të qëndrojnë në formë dhe të ruajnë formën e tyre. Ekziston edhe një fushë tenisi me pamje nga deti në pronë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Ndodhet 49 km nga Aeroporti Milas-Bodrum.
  • Plazhi Privat
  • Ndodhet 3 km nga qendra e Turgutreis.
  • Objekti është i ndërtuar në një sipërfaqe prej 40,000 m².

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: