Side Crown Serenity

27 Sok. No:1 Gundogdu Mah, Side, Manavgat 07600 Türkiye

Përshkrim

Side Crown Serenity është një zgjedhje e shkëlqyer për udhëtarët që vizitojnë Side, duke ofruar një mjedis miqësor për familjen së bashku me shumë pajisje të dobishme të dizajnuara për të përmirësuar qëndrimin tuaj.

Dhomat në Side Crown Serenity ofrojnë ajër të kondicionuar, frigorifer dhe minibar, dhe marrja në internet është e lehtë, me Wi-Fi falas.

Për më tepër, Side Crown Serenity ofron një pishinë dhe mëngjes falas, të cilat do t’ju ndihmojnë ta bëni udhëtimin tuaj anësor edhe më të këndshëm. Dhe, si një lehtësi shtesë, ka parkim falas në dispozicion të mysafirëve.

Ndërsa qëndrojnë në Side Crown Serenity, vizitorët mund të shikojnë Amfiteatrin Grek (2,4 mi), i cili është një atraksion i njohur Side.

Gjatë vizitës suaj, sigurohuni që të shikoni ndërtesat e njohura arkitekturore si Tempulli i Apollonit dhe Shatërvani Monumental (Nymphaeum), të cilat janë të gjitha në një distancë të shkurtër nga hoteli.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • Fitness
  • Spa
  • Barr

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: