Sim Hotel Fatih

İstanbul Avrupa Yakası, Fatih, İstanbul

Përshkrim

I vendosur në Stamboll, 2.1 km nga Xhamia Suleymaniye, Sim Hotel ofron akomodim me një kopsht, parking privat, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një bar. Ky hotel me 3 yje ofron një tavolinë turne dhe hapësirë ​​për ruajtjen e bagazheve. Akomodimi përmban një recepsion 24 orë, transferta në aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjithë pronën.

Në hotel çdo dhomë përfshin ajer te kondicionuar, një zonë të shtrojë, një TV me ekran të sheshtë me kanale kabllore, një kasafortë dhe një banjo private me dush, tualetin falas dhe një tharëse flokësh. Dhomat në Sim Hotel kanë liri krevati dhe peshqir.

Akomodimi ofron një mëngjes shuplakë ose hallall.

Pazari i Erëzave është 2.8 km nga Sim Hotel, ndërsa Xhamia Blu është 3.5 km larg. Aeroporti më i afërt është Aeroporti Ndërkombëtar Sabiha Gokcen i Stambollit, 37 km nga hoteli.

Përfshirë/Përjashtuar

  • WiFi falas
  • Bar
  • Dhoma familjare
  • Shërbimi në dhomë

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: