Spice Hotel & Spa

Iskele Mevkii Antalya, 07400 Belek, Turkey

Përshkrim

Me dhoma luksoze me ballkon dhe vila me pishina private, ky resort i stilit oriental ndodhet në qytetin ekskluziv detar të Belek. Ajo ofron pishina të stilit të parkut ujor dhe qasje të drejtpërdrejtë në një plazh me rërë në Mesdhe.

Spice Hotel & Spa gjithëpërfshirëse përmban 3 restorante, që shërbejnë kuzhinë à la carte turke, italiane dhe aziatike. Në tarracën e hapur, të ftuarit mund të shijojnë kokteje nga disa bare të resortit.

Disa masazhe dhe trajtime bukurie mund të shijohen në Spa-Ice, i cili gjithashtu përmban një sauna dhe hamami tradicional turk. Për të mbajtur në formë, ka një pishinë të brendshme gjysmë-olimpike me ngrohje dhe një palestër.

Akomodimi i gjerë është i dekoruar me detaje maure dhe pëlhura të pasura. Të gjitha ato përfshijnë kanale satelitore WiFi pa pagesë dhe minibar. Vilat ofrojnë banja spa dhe TV me ekran të sheshtë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Pishinë të brendshme
  • Zonë plazhi privat
  • Spa dhe qendër Wellness
  • Bar

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: