Sunmelia Beach Resort Hotel Spa

Kizilagac mah No 21 Manavgat, 07600 Kizilagac

Përshkrim

Duke ofruar një pishinë të jashtme dhe një pishinë të brendshme, Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa ndodhet në Kizilagac. Qasja WiFi është në dispozicion.

Çdo dhomë këtu do t’ju ofrojë një TV satelitor, minibar, ajër të kondicionuar dhe një ballkon. Duke shfaqur një dush, banjo private gjithashtu vjen me një tharëse flokësh dhe tualetin falas. Nga dhoma mund të shijoni pamjen e detit.

Në Sunmelia Beach Resort Hotel & Spa do të gjeni një restorant, një zonë plazhi privat dhe një fushë tenisi. Objektet e tjera të ofruara në pronë përfshijnë stafin argëtues, një sallë pritjeje të përbashkët dhe një dhomë lojrash. Një sërë aktivitetesh mund të jenë të gëzuar në vend ose në një mjedis, duke përfshirë një park ujor. Prona ofron parkim falas.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Plazhi Privat
  • Pishiner
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: