Sunthalia Hotels & Resorts

Manavgat/Antalya, Türkiye

Përshkrim

E vendosur në Side, 1 km nga Plazhi Publik Side, Sunthalia Hotels & Resorts Ultra All Inclusive Adults Only ofron strehim me një pishinë të jashtme sezonale, parkim privat falas, një palestër dhe një kopsht.

I vendosur mirë në zonën e Çolakli, ky hotel ka një tarracë, sauna dhe vaskë të nxehtë.

Me një pritje 24-orëshe, prona gjithashtu ofron transferim aeroport, shërbim në dhomë dhe WiFi falas në të gjitha zonat.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Spa qender
  • Makina për çaj/kafe në të gjitha dhomat
  • Plazhi Privat
  • Fitness

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: