Taksim Pera Center Hotel

Katip Mustafa Celebi Mah. Billurcu Sok. No:14 Siraselviler Taksim

Përshkrim

Vetëm 200 metra nga rruga e gjallë Istiklal, Hotel Pera Center ndodhet 350 metra nga Sheshi Taksim, zemra moderne e Stambollit. Ajo ofron një tarracë me pamje nga qyteti, akomodim me pajisje moderne dhe Wi-Fi falas në të gjithë ambientet. Ju mund të përfitoni nga sauna dhe palestra.

Dhomat me ajër të kondicionuar dhe të izoluar nga zëri në Pera Center Hotel kanë një minibar dhe një TV me ekran të sheshtë me kanale satelitore. Një kuti sigurie me madhësi laptopi ofrohet në çdo njësi. Banjo private vijnë me dush, tharëse flokësh dhe tualetin falas.

Mëngjesi i përditshëm shërbehet në stil shuplakë. Shërbimi në dhomë është në dispozicion. I ndodhur në një lagje historike dhe të gjallë, ju gjithashtu mund të dilni jashtë dhe të ndjeni atmosferën lokale.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Bar
  • 350 metra nga sheshi Taksim
  • Aeroporti i Stambollit është 51 km larg
  • WiFi falas

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: