The Peak Hotel & Spa

Mesrutiyet Cad. Oteller Sok. No:1-3 Tepebasi, Beyoglu, 34430 Istanbul, Turkey

Përshkrim

I ndodhur në lagjen Beyoglu (Pera) të Stambollit, Peak Hotel ofron Wi-Fi falas dhe 2 restorante në një nga lagjet më të lashta të Stambollit. Muzeu Pera është 200 metra larg. 3 minuta në këmbë nga restorantet dhe baret në lagjen e modës Asmalimescit, The Peak Hotel Suites & SPA – Taksim Pera ndodhet 250 metra nga Kulla e famshme Galata.

Peak Hotel Suites & SPA – Taksim Pera ofron dhoma moderne për mysafirë me ajër të kondicionuar, minibar dhe pajisje për përgatitjen e çajit dhe kafesë. Për komoditet shtesë, të gjitha dhomat përfshijnë rroba banjosh me gëzof. Secila është zbukuruar në mënyrë unike me citate nga filozofë të famshëm.

Mysafirët mund të shijojnë kuzhinën mesdhetare dhe kokteje të ndryshme në The Junction Restaurant & Bar, i cili ka një ballkon të veçantë të projektuar për verën.

Recepsioni 24-orësh ofron shërbim në dhomë dhe shërbime portier. Shërbimet e lavanderi, pastrim kimik dhe hekurosje mund të ofrohen sipas kërkesës me një tarifë shtesë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Bar
  • Qendër fitnesi
  • 2 pishina
  • Spa dhe qendër Wellness

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: