The St. Regis Istanbul

Mim Kemal Oke Caddesi No:35 Nisantasi, Sisli

Përshkrim

E vendosur në zemër të lagjes Nisantasi, St. Regis Istanbul ofron shërbim 24-orësh të nënshkrimit të St. Regis Butler dhe dhoma të dekoruara në mënyrë elegante me ajër të kondicionuar. Prona ka një pishinë të brendshme dhe një tarracë me pamje nga qyteti. Qasje pa pagesë WiFi është e aksesueshme në të gjithë ambientet.
St. Regis Istanbul dhe të gjitha dhomat e tij përmbajnë piktura dhe skulptura origjinale nga artistë bashkëkohorë turq, nga koleksioni i njohur i artit Demsa. Çdo dhomë këtu do t’ju ofrojë ajër të kondicionuar, minibar dhe kanale pay-per-view. Duke shfaqur një dush, banjo private vjen me një banjë dhe një tharëse flokësh. Në çdo dhomë ofrohet shërbimi i Butlerit, 2 shishe ujë dhe kafe dhe çaj.
Shijoni shijet epikuriane në restorantin në çati: Spago, vizioni i kuzhinierit të njohur Wolfgang Puck. Më pas arratisuni në Iridium Spa me një sipërfaqe prej 950 metrash katrorë, ku tre pishina restauruese premtojnë relaksim të rafinuar pas një dite të paharrueshme me përshtypje magjepsëse të qytetit.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Aeroporti i Stambollit është 50 km nga
  • Aeroporti Ataturk është 16 km larg
  • Dhoma familjare
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: