Titanic Deluxe Golf Belek

Üç Kum Tepesi Mevkii, Belek, Antalya

Përshkrim

Duke ofruar shërbim në një atmosferë të rrethuar nga bukuritë natyrore të mrekullueshme të Belekut, Titanic Deluxe Golf Belek mirëpret mysafirët e tij me ambientet elegante të dizajnuara me kujdes dhe objektet e pasura.

Ju mund të shijoni në maksimum ujërat blu dhe diellin e Detit Mesdhe në plazhin privat 1 km të gjatë të pronës, i cili ndodhet buzë detit mes pyjeve me pisha. Objekti gjithashtu ka pishina të jashtme të madhësive të ndryshme dhe rrëshqitëse uji për fëmijë dhe të rritur.

Janë marrë parasysh shumë detaje për komoditetin e të ftuarve në dhomat e arreduara moderne të objektit që ndërthurin luksin dhe komoditetin. Në dhoma; Ka minibar, TV LED, ajer te kondicionuar qendror dhe ballkone me pamje nga kopshti. Disa dhoma janë të hapura për pamje nga lumi.

Në objekt; Përveç restorantit kryesor ku shërbehen shijet e hapura me bufe, ka 6 restorante a la carte që shërbejnë kuzhinë turke, kuzhinë italiane dhe ushqim deti, Steak House dhe menu të veçanta. Ekziston edhe një shuplakë për fëmijë në restorantin kryesor. Mund të përfitoni edhe nga baret që shërbejnë pije gjatë gjithë ditës në pika të ndryshme të objektit.

Nëse dëshironi, në SPA të pajisura të objektit që shërben me ambiente të brendshme dhe të jashtme; Ju mund ta lehtësoni lodhjen tuaj me pajisje të tilla si banjo turke, sauna dhe trajtime masazhi, dhe mund të qëndroni në formë gjatë pushimeve tuaja duke përdorur qendrën e fitnesit. Prona ka gjithashtu fusha tenisi dhe një fushë futbolli me bar, si dhe një klub për fëmijë që ofron mundësi të pasura argëtimi dhe aktiviteti për fëmijët.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 7 pishina
  • Zonë plazhi privat
  • Spa dhe qendër Wellness
  • Barp

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: