Titanic Luxury Collection Bodrum

Përshkrim

Koleksioni luksoz i Titanic Bodrum, i vendosur në gadishullin Pina në Güvercinlik, një nga gjiret unike të bukura të Bodrumit, tërheq vëmendjen me vendndodhjen e tij në shpatin e malit dhe pamjen e tij verbuese. Duke ofruar mundësinë për të shijuar atmosferën unike të Egjeut, prona fton të gjithë mysafirët e saj të shijojnë çdo moment gjatë sezonit të festave me konceptin e saj të rinovuar Deluxe All. Gjatë qëndrimit në objekt, ju mund të shijoni shijet e kuzhinës turke dhe ndërkombëtare, të përgatitura me shumë kujdes dhe me përbërësit më të freskët, nga shefat e kuzhinës që e kthejnë ushqimin në art, në restorante elegante me pamje nga deti Egje, secili prej të cilëve ka është projektuar me stilin e vet unik.

Ju mund t’i bëni pushimet tuaja shumë më të këndshme dhe të jetoni çdo minutë në maksimum në shoqërinë e një asistenti miqësor dhe profesionist duke përdorur Shërbimin e Asistentit të Vizitorëve të ofruar në hotel.

Mund të kaloni pushime të paharrueshme familjarisht në Titanic Luxury Collection Bodrum, i cili shquhet si një mjedis miqësor për fëmijët përveç shërbimeve që ofron për muajin e mjaltit. Fëmijët mund të shijojnë argëtimin në çdo kohë në objektin me shuplakë për fëmijë, aktivitete të ndryshme në mini klub, shfaqje speciale dhe aktivitete argëtuese sipas grupmoshave në klubin e fëmijëve.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 15 km nga Aeroporti Bodrum-Milas
  • Plazhi Privat
  • Objekti, i vendosur buzë detit, ka një plazh me rërë 350 m të gjatë.
  • 3 km në qendër të Guvercinlik
× Kontakto: