Titanic Mardan Palace

Lara-Kundu, Antalya Merkez

Përshkrim

Pallati Titanic Mardan pasqyron luksin dhe madhështinë e një pallati të mrekullueshëm me dekorimin e tij elegant, vendndodhjen qendrore, pamjet magjepsëse, palmat dhe kopshtet e mëdha të gjelbërta ku takohen historia dhe rehatia moderne. Titanic Mardan Palace, i cili është i vetmi hotel pallati në Rivierën Mesdhetare, ofron një ambient unik pushimesh si dhe mundësinë për të përjetuar hijeshinë e një pallati luksoz dhe mbresëlënës.
I njohur si një nga ndërtesat e shquara të rajonit me dhomat dhe suitat e tij madhështore, Pallati Titanic Mardan pret ngjarje të ndryshme me arkitekturën e tij përrallore të pallatit dhe shërbimin e rafinuar, nga pushimet vezulluese deri te samitet prestigjioze shtetërore, nga dasmat perfekte të përrallave deri te ngjarje sociale. Pallati Titanic Mardan ripërcakton kënaqësinë dhe stilin e jetës së pallatit elitar me eksperiencat e tij të lezetshme të shijes duke ofruar shije globale dhe tradicionale, ambiente luksoze SPA që çlirojnë trupin dhe shpirtin nga stresi dhe një koncept argëtues të lë pa frymë.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • 15 km nga Aeroporti i Antalias
  • Zonë plazhi privat
  • 543 dhoma

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: