Transatlantik Hotel & Spa

Cumhuriyet Mah. Atatürk Cad. Göynük, 07994 Kemer, Turkey

Përshkrim

I projektuar që t’i ngjajë një anijeje, ky resort me 5 yje në Kemer gëzon një shtrirje të gjatë plazhi me rërë dhe një skenë mahnitëse pishine me një aquapark. Trajtimet spa të personalizuara përfshijnë masazhe ekzotike.

Dhomat në Transatlantik Hotel & Spa kanë një dekor të lehtë dhe neutral. Secili përmban një zonë të gjërë të shtrojë me një TV satelitor LCD.

Përveç sporteve ujore ju mund të luani tenis dhe kungull, të bëni bowling apo edhe patinazh në akull. Qendra e fitnesit ofron një pajisje moderne së bashku me një sauna, xhakuzi dhe banjë turke.

Ngjarjet vjetore në zonë përfshijnë Festivalin e Artit Phaselis, kampionatin në det të hapur të Turqisë dhe karnavalin e Kemerit. Netë me tema të veçanta dhe shfaqje argëtuese mbahen gjithashtu në Hotelin Queen Elizabeth Elite. Fëmijët mund të shijojnë ditë të mbushura me argëtim në klubin e fëmijëve në vend.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Dhoma familjare
  • pishinë të hapur noti
  • Zonë plazhi privat
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: