Tui Magic Life Hotel

Icmeler Mevkii P.K.357 Bodrum, 48400 Bodrum, Türkiye

Përshkrim

Duke ofruar strehim gjithëpërfshirës, ​​TUI MAGIC LIFE Bodrum – All Inclusive me 5 yje ndodhet në një zonë bregdetare prej 70,000 m². Resorti ka pishina të brendshme dhe të jashtme dhe një park ujor. Mysafirët mund të shijojnë zonën e spa me një palestër, sauna, hamami, dhomë me avull dhe vaskë të nxehtë. Parking privat dhe WiFi pa pagesë në të gjithë pronën janë në dispozicion.

Disa dhoma në TUI MAGIC LIFE Bodrum – All Inclusive kanë dritare nga dyshemeja deri në tavan që ofrojnë pamje nga deti Egje, kopshtet botanike ose pishina. Të gjitha dhomat janë me ajër të kondicionuar dhe të dekoruara. Njësitë kanë dysheme me pllaka dhe një banjo private me dush dhe tualetin.

TUI MAGIC LIFE Bodrum – 6 restorantet e All Inclusive ofrojnë një shumëllojshmëri të gjerë opsionesh si kuzhina mesdhetare, aziatike dhe otomane dhe ushqim deti. Një mëngjes shuplakë është shërbyer çdo ditë. Një restorant rostiçeri dhe çaj pasdite janë gjithashtu në dispozicion. Ka 5 bare dhe një bar premium në vend, duke përfshirë barin e pishinës dhe barin e tarracës.

Funksionon një klub fëmijësh, i cili ofron shumë aktivitete për mysafirët e vegjël. Kinema dhe tenisi fusha janë ndër opsionet e kohës së lirë në pronë. Mund të rezervoni një masazh tradicional tajlandez ose terapi për kujdesin e lëkurës në TUI MAGIC LIFE Bodrum – All Inclusive’s Spa and Wellness Center.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Plazhi Privat
  • Bar
  • Pishine
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: