Tui Magic Life Jacaranda

Gündoğdu Turizm Merkezi Kısalar Mahallesi Merkez Sokak No: 92/1, Side, Manavgat 07600 Türkiye

Përshkrim

Të gjithë kanë nevojë për një vend ku të vendosin kokën e lodhur. Për udhëtarët që vizitojnë Side, Tui Magic Life Jacaranda është një zgjedhje e shkëlqyer për pushim dhe përtëritje.

Tui Magic Life Jacaranda është një resort në modë që ofron TV me ekran të sheshtë, ajër të kondicionuar dhe frigorifer në dhoma dhe është e lehtë të qëndrosh i lidhur gjatë qëndrimit tënd pasi vizitorëve u ofrohet wifi falas.

Resorti përmban një portier dhe shërbim në dhomë. Plus, të ftuarit mund të shijojnë një pishinë dhe mëngjes falas, gjë që e ka bërë këtë një zgjedhje popullore në mesin e udhëtarëve që vizitojnë Side. Për mysafirët me një automjet, është në dispozicion parkim falas.

Për ata që janë të interesuar të shikojnë Amfiteatrin Grek (2,7 mi) ndërsa vizitojnë Side, Tui Magic Life Jacaranda është një distancë e shkurtër larg.

Nëse jeni duke kërkuar gjëra për të bërë, mund të shikoni Tempullin e Apollonit ose Shatërvanin Monumental (Nymphaeum), të cilat janë ndërtesa arkitekturore të njohura në mesin e turistëve.

Tui Magic Life Jacaranda me siguri do ta bëjë vizitën tuaj në Side One të vlefshme për t’u mbajtur mend.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Qendër fitnesi me palestë
  • Plazhi Privat
  • Pishine
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: