Unicorn Cave Hotel

Gaferli Mah, Cevizler Sk. No:13, Goreme

Përshkrim

Gjetja e një butiku hoteli ideal për familjet në Goreme nuk duhet të jetë e vështirë. Mirë se vini në Unicorn Cave Hotel, një opsion i mirë për udhëtarët si ju.
Ndërsa qëndrojnë në Unicorn Cave Hotel, vizitorët mund të shikojnë Sunset Point (0,2 mi) dhe Luginën e Zemit (1,0 mi), disa nga atraksionet kryesore të Goremes.
Dhomat e miqve ofrojnë frigorifer dhe minibar dhe Unicorn Cave Hotel e bën të lehtë hyrjen në internet pasi ofrohet wifi falas.
Ju gjithashtu mund të përfitoni nga disa nga lehtësitë e ofruara nga hoteli butik, duke përfshirë një tarracë në çati. Përveç kësaj, mysafirët mund të shijojnë mëngjesin gjatë vizitës së tyre. Si një lehtësi shtesë, ka parkim falas në dispozicion të mysafirëve.
Ndërsa jeni në Goreme, sigurohuni që të shijoni të preferuarat lokale të fileto mignon në Orient Restaurant.
Nëse jeni duke kërkuar gjëra për të bërë, mund të shikoni Muzeun e Hapur të Goreme (0,8 mi) ose Parkun Kombëtar Goreme (0,5 mi), të cilat janë atraksione të njohura për turistët dhe janë të gjitha në këmbë.
Unicorn Cave Hotel ju mirëpret në vizitën tuaj në Goreme.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Tarracë
  • Pastrim ditor
  • zona e jashtme e ngrënies
  • Internet falas me shpejtësi të lartë

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: