Vogue Hotel Supreme Bodrum

Torba, Bodrum, Muğla

Përshkrim

I vendosur në breg të detit në Gjirin Torba, i rrethuar me pisha, Vogue Hotel Supreme Bodrum, ka një sipërfaqe totale prej 400,000 m² dhe përmban pishina të jashtme me 33 rrëshqitje uji në zonën Candyland, objekte spa, një gropë rëre dhe një park argëtimi për fëmijë. . Kjo pronë me 5 yje ka dy plazhe gjithsej 750 metra të gjatë. Hoteli ofron shërbim ultra gjithëpërfshirës.

Të dekoruara me shije, dhomat e Hotel Vogue përfshijnë një TV me ekran të sheshtë, ajer te kondicionuar, WiFi falas me shpejtësi të lartë, kasafortë dhe minibar. Të gjitha dhomat kanë një ballkon duke përfshirë një zonë të shtrojë. Disa dhoma ofrojnë edhe pamje nga deti. Për çdo dhomë ofrohet kompliment për çaj dhe kafe.

Restoranti kryesor Maki shërben mëngjesin, drekën dhe darkën në stilin e shuplakës së hapur. Ka 6 restorante à la carte në vend, që shërbejnë pjata të zgjedhura nga kuzhina italiane Loco (pa pagesë), Morala Sea Food (pa pagesë), Beach Restaurant Gigi (pagesë shtesë), Toronaga Teppenyaki (pagesë shtesë), Saia Steak House (pagesë shtesë) dhe kuzhina turke Radika (pa pagesë), të gjitha kërkojnë rezervim paraprak.

Valle Zumba dhe klasa yoga ofrohen në pronë. Fusha futbolli, basketbolli dhe tenisi janë gjithashtu në dispozicion në Vogue Hotel Supreme Bodrum. Mysafirët mund të shijojnë gjithashtu pingpong, gjuajtje me hark, breshëri në plazh, sporte ujore, bowling, zhytje në skuba dhe dhomë lojërash për momente argëtimi. Vogue Bodrum gjithashtu përmban 4 ambiente takimesh dhe banketesh. Mysafirët e rinj mund të shijojnë aktivitetet në Candytown. Ata mund të marrin pjesë në seminare rreth grupeve të ndryshme profesionale dhe të marrin një certifikatë.

Një gamë e gjerë objektesh SPA të përfshira në Vogue Bodrum janë banja turke, masazhet në Lindjen e Largët, trajtimet Ayurveda, kura natyrale, trajtime estetike dhe parukeri.

Përfshirë/Përjashtuar

  • Pishine
  • Plazhi Privat
  • Fitness
  • Spa qender

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: