Voyage Belek Golf & Spa

İskele Mevkii, Belek, 07506 Belek, Turkey

Përshkrim

Voyage Belek Golf & Spa ofron një pushim të paharrueshëm si për të rritur ashtu edhe për fëmijë me cilësinë dhe komoditetin e ‘Voyage’ të krijuar në Antalia, në një mijë nuanca të gjelbërimit, larg zhurmës dhe kaosit të qytetit.
Ndër opsionet e dhomave që tërheqin çdo nevojë dhe shije, ka dhoma me pamje nga deti apo toka dhe alternativat e vilave që ofrojnë karakteristika të ndryshme. I rrethuar nga pisha, pishinat e hotelit të fshehura në gjelbërim, një plazh me rërë 300 m i gjatë dhe restorantet e shijshme që sjellin kuzhinë ndërkombëtare në brigjet e Mesdheut ju lejojnë të përjetoni një pushim të plotë.
I ngritur në një sipërfaqe prej 93,500 m2, objekti vazhdon të ofrojë shërbimin Voyage me të cilin jeni mësuar me koncepte të ndryshme. Shumë risi ju presin në baret e tij me një koncept pijesh të pasuruar me marka premium me famë botërore dhe në restorantet a la carte të tij që ofrojnë menu speciale. Komoditeti i udhëtimit, Zona e Comfort, një zonë e veçantë relaksi e krijuar për mysafirët që presin dhomën e tyre në ditën e mbërritjes ose kohën e transferimit në fund të festës dhe Cuisine24, një restorant që shërben 24 orë a la carte, janë vetëm disa. nga privilegjet e Voyage Belek…
Do të përjetoni rehati dhe elegancë të pakufizuar në dhomat e hotelit, të gjitha të rehatshme dhe çdo detaj është përgatitur me kujdes. Prezantimet e shijshme të koncept bareve dhe Kuzhina 24, e cila ofron shërbim a la carte 24 orë në ditë, do t’i shtojnë shije pushimeve tuaja. Duke tërhequr vëmendjen me mundësitë e tij të privilegjuara si për familjet ashtu edhe për çiftet, një nga restorantet që shërben si shuplakë e hapur mirëpret vetëm mysafirë mbi 16 vjeç.

Përfshirë/Përjashtuar

  • 10 pishina
  • Zonë e brendshme për lojëra për fëmijë
  • Shezllone / karrige plazhi
  • Aktivitete për fëmijë (për fëmijë/familje)

Lokacioni

Find a route from your location

× Kontakto: